Diskuse:Dvojtečkové třídění: Porovnání verzí

(Založena nová stránka s textem „Moc děkujeme za super článek! Hezké a logické členění, žádné gramatické chyby, jen pár překlepů, externí odkazy, stručný popis. Chválím…“)
 
(přidání podpisu v diskusi)
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
 
Moc děkujeme za super článek! Hezké a logické členění, žádné gramatické chyby, jen pár překlepů, externí odkazy, stručný popis. Chválím! :)
 
Moc děkujeme za super článek! Hezké a logické členění, žádné gramatické chyby, jen pár překlepů, externí odkazy, stručný popis. Chválím! :)
Mám jen několik připomínek, prosím o jejich zapracování:
+
Mám jen několik připomínek, prosím o jejich zapracování.
1) první externí odkaz přejmenuj např. na "Ranganathanovo dvojtečové třídění a jeho uplatnění v současné knihovnické praxi na KIVI"
 
2) druhý externí odkaz místo "Wikipedie" nazvi "S. R. Ranganathan na Wikipedii"
 
3) pod externí zdroje zkus přidat Klíčová slova (3-4)
 
4) zamysli se nad použitím vnitřních odkazů na další (i když třeba zatím neexistující) články na wikisofii; už jsem vytvořila odkaz na Deweyho desetinné třídění; dále mě napadá odkaz na článek Veřejné knihovny, když užíváš spojení "veřejných knihovnách" apod.)
 
5) doplň do textu pár odkazů na literaturu - i když jen parafrázuješ, je dobré uvést zdroj hned za odstavcem (určitě u prvního odstavce a odstavce "Charakter")
 
  
Úpravám zdar! A kdyby ti něco nebylo jasné, neváhej nám napsat na redakce.wikisofia@gmail.com (do předmětu uveď Dvojtečkové třídění).
+
# první externí odkaz přejmenuj např. na "Ranganathanovo dvojtečové třídění a jeho uplatnění v v knihovnické praxi na KIVI"
 +
# druhý externí odkaz místo "Wikipedie" nazvi "S. R. Ranganathan na Wikipedii"
 +
# pod externí zdroje zkus přidat Klíčová slova (3-4)
 +
# zamysli se nad použitím vnitřních odkazů na další (i když třeba zatím neexistující) články na wikisofii; už jsem vytvořila odkaz na Deweyho desetinné třídění; dále mě napadá odkaz na článek Veřejné knihovny, když užíváš spojení "veřejných knihovnách" apod.)
 +
# doplň do textu pár odkazů na literaturu - i když jen parafrázuješ, je dobré uvést zdroj hned za odstavcem (určitě u prvního odstavce a odstavce "Charakter")
 +
 
 +
Úpravám zdar! A kdyby ti něco nebylo jasné, neváhej nám napsat na redakce.wikisofia@gmail.com (do předmětu uveď Dvojtečkové třídění). --[[Uživatel:Tereza.Hrychová|Tereza.Hrychová]] ([[Diskuse s uživatelem:Tereza.Hrychová|diskuse]]) 16. 1. 2015, 08:13 (UTC)

Aktuální verze z 16. 1. 2015, 09:13

Moc děkujeme za super článek! Hezké a logické členění, žádné gramatické chyby, jen pár překlepů, externí odkazy, stručný popis. Chválím! :) Mám jen několik připomínek, prosím o jejich zapracování.

  1. první externí odkaz přejmenuj např. na "Ranganathanovo dvojtečové třídění a jeho uplatnění v v knihovnické praxi na KIVI"
  2. druhý externí odkaz místo "Wikipedie" nazvi "S. R. Ranganathan na Wikipedii"
  3. pod externí zdroje zkus přidat Klíčová slova (3-4)
  4. zamysli se nad použitím vnitřních odkazů na další (i když třeba zatím neexistující) články na wikisofii; už jsem vytvořila odkaz na Deweyho desetinné třídění; dále mě napadá odkaz na článek Veřejné knihovny, když užíváš spojení "veřejných knihovnách" apod.)
  5. doplň do textu pár odkazů na literaturu - i když jen parafrázuješ, je dobré uvést zdroj hned za odstavcem (určitě u prvního odstavce a odstavce "Charakter")

Úpravám zdar! A kdyby ti něco nebylo jasné, neváhej nám napsat na redakce.wikisofia@gmail.com (do předmětu uveď Dvojtečkové třídění). --Tereza.Hrychová (diskuse) 16. 1. 2015, 08:13 (UTC)