Diskuse:Citační rejstříky

Je to bohužel duplicitní článek, nejprve je třeba duplicitu odstranit.. --Martin.Soucek (diskuse) 6. 6. 2018, 23:09 (CEST)

DUPLICITA: sloučit s článkem Impact factor! Udělat správně reference. --Barbora.Obstova (diskuse) 28. 8. 2016, 10:12 (CEST)

Prosím doplň citace, je nutné odkazovat v textu přímo na zdroje, které uvádíš dole na stránce. Stránka se zbytečně jmenuje "Citační indikátory, rejstříky, databáze - srovnání a využití", stačilo by "Citační indikátory". Dále vytvoř křížové odkazy na další indikátory (Immediacy index, H-index apod.) - stránka H-index již existuje, ostatní se časem vytvoří. Na závěr vymysli 3-4 klíčová slova. Pro inspiraci se můžeš mrknout na článek Lateralita. Kdyby ti bylo cokoli nejasného, neváhej mi napsat na redakce.wikisofia@gmail.com

Možná by nebylo od věci buď přidat informace i o dalších indikátorech rovnou sem nebo přejmenovat na Impakt faktor, když článek pojednává jen o něm. Ale teď koukám, že už jeden článek Impakt faktor je. To by chtělo pořešit. --Barbora.Obstova (diskuse) 28. 1. 2015, 22:03 (UTC)