Diskuse:Logika: Porovnání verzí

(Založena nová stránka s textem „Zdravím. Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit. Ke Kategoriím bys mo…“)
 
 
(Není zobrazena jedna mezilehlá verze od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
 
Zdravím.  
 
Zdravím.  
 
Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit.
 
Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit.
Ke Kategoriím bys mohla přidat informační vědu a knihovnictví, když už to máme také jako předmět.
+
* Ke Kategoriím bys mohla přidat informační vědu a knihovnictví, když už to máme také jako předmět.
K prolinkování  - ještě jednou si článek projdi a na co půjde dát link, to olinkuj. Pro příklad třeba - komunikace scholastika. A podívej se, jestli nejdou prolinkovat jednotlivé druhy logiky. Pokud by na něco neexistovala stránka a připadalo by ti to důležité(v rámci toho o čem je wikisofia), udělej link na neexistující stránku. Aspoň se bude vědět, co se má dál vytvářet za stránky.
+
* K prolinkování  - ještě jednou si článek projdi a na co půjde dát link, to olinkuj. Pro příklad třeba - komunikace scholastika. A podívej se, jestli nejdou prolinkovat jednotlivé druhy logiky. Pokud by na něco neexistovala stránka a připadalo by ti to důležité(v rámci toho o čem je wikisofia), udělej link na neexistující stránku. Aspoň se bude vědět, co se má dál vytvářet za stránky.
U Pravopisu máš jen pár stylistýckých chyb, které ale trochu mění význam vět a mohou studenty trochu zmást. - ...obecně platící? (spíše platné) zákony... - ...Filozoficky středověká logika byla(Filozoficky byla středověká logika)... - ...dostatečné analýzy vět vcházejících? v úsudek(možná by bylo lepší přecházejících)... - a v úvodu změn 1. osobu mn do třetí, nebo naopak, ale neskákej tam mezi nimi jako zajíc. :)
+
* Celkově ještě zkus dát pod nadpis opravdu jenom jednu dvě věty, co je logika. Zbytek můžeš dát pod Úvod.  
U typografie zkus zatučnit některé důležitější výrazy (scholastika, F. Bacon apod.) a u dělení matematické logiky, zkus a) a b) trochu odsadit od kraje
 
Celkově ještě zkus dát pod nadpis opravdu jenom jednu dvě věty, co je logika. Zbytek můžeš dát pod Úvod.  
 
  
 
David.Hrbek, 24. 1. 2017
 
David.Hrbek, 24. 1. 2017

Aktuální verze z 23. 2. 2017, 20:17

Zdravím. Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit.

  • Ke Kategoriím bys mohla přidat informační vědu a knihovnictví, když už to máme také jako předmět.
  • K prolinkování - ještě jednou si článek projdi a na co půjde dát link, to olinkuj. Pro příklad třeba - komunikace scholastika. A podívej se, jestli nejdou prolinkovat jednotlivé druhy logiky. Pokud by na něco neexistovala stránka a připadalo by ti to důležité(v rámci toho o čem je wikisofia), udělej link na neexistující stránku. Aspoň se bude vědět, co se má dál vytvářet za stránky.
  • Celkově ještě zkus dát pod nadpis opravdu jenom jednu dvě věty, co je logika. Zbytek můžeš dát pod Úvod.

David.Hrbek, 24. 1. 2017