Diskuse:Logika

Verze z 24. 1. 2017, 23:11, kterou vytvořil David.Hrbek (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „Zdravím. Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit. Ke Kategoriím bys mo…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Zdravím. Vybral jsem si tvě heslo k redakční opravě. Většina věcí je v pořádku, ale pár věci ještě můžeš opravit.

Ke Kategoriím bys mohla přidat informační vědu a knihovnictví, když už to máme také jako předmět.
K prolinkování  - ještě jednou si článek projdi a na co půjde dát link, to olinkuj. Pro příklad třeba - komunikace scholastika. A podívej se, jestli nejdou prolinkovat jednotlivé druhy logiky. Pokud by na něco neexistovala stránka a připadalo by ti to důležité(v rámci toho o čem je wikisofia), udělej link na neexistující stránku. Aspoň se bude vědět, co se má dál vytvářet za stránky.
U Pravopisu máš jen pár stylistýckých chyb, které ale trochu mění význam vět a mohou studenty trochu zmást. - ...obecně platící? (spíše platné) zákony... - ...Filozoficky středověká logika byla(Filozoficky byla středověká logika)... - ...dostatečné analýzy vět vcházejících? v úsudek(možná by bylo lepší přecházejících)... - a v úvodu změn 1. osobu mn do třetí, nebo naopak, ale neskákej tam mezi nimi jako zajíc. :)
U typografie zkus zatučnit některé důležitější výrazy (scholastika, F. Bacon apod.) a u dělení matematické logiky, zkus a) a b) trochu odsadit od kraje

Celkově ještě zkus dát pod nadpis opravdu jenom jednu dvě věty, co je logika. Zbytek můžeš dát pod Úvod.

David.Hrbek, 24. 1. 2017