Ekonomické vědy, obchod

Verze z 28. 12. 2015, 09:44, kterou vytvořil Vaclav.Trunec (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka s textem „=== Financial Progress Group, a.s. === '''Odkaz''': http://f-p-g.cz/ <br/> '''Anotace''':Jedná se převážně o iniciátory ekonomických a finančních …“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)

Financial Progress Group, a.s.

Odkaz: http://f-p-g.cz/
Anotace:Jedná se převážně o iniciátory ekonomických a finančních akcí, zároveň však vydávají publikace o obchodování na měnových trzích.

Verlag Dashöfer

Odkaz: http://www.dashofer.cz/
Anotace:Nakladatelství Verlag Dashöfer patří v ČR k předním poskytovatelům odborných informací. Zaměřují se primárně na ekonomii, konkrétně na oblasti B2B a B2G. Mimo nakladatelství pořádají odborné kurzy a semináře s touto problematikou.

Nakladatelství Leges, s.r.o.

Odkaz: http://www.knihyleges.cz/
Anotace:Nakladatelství, které se zaměřuje na vydávání ekonomické a právnické literatury. Vydávají také učebnice pro studenty právnických a ekonomických oborů.

Progres Guru, s.r.o.

Odkaz: https://www.progresguru.cz/
Anotace:Zaměření tohoto vydavatelství míří na výrobu, distribuci a prodej audioknih s tématy osobního rozvoje, mezi kterými najdeme např. podnikání, obchod, komunikaci, či management a kariéru.

ATOZ EVENT s.r.o.

Odkaz: http://www.atoz.cz/
Anotace:Jedná se o vydavatele B2B publikací a organizátory akcí pro maloobchod, logistiku a gastronomický sektor.

Management Press, s.r.o.

Odkaz: http://www.mgmtpress.cz/
Anotace:Nakladatelství se zaměřením na manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky a právníky. Jejich publikace se zaměřují např. na bankovnictví, management, leadership či soft skills. V nabídce mají také elektronické knihy.

Nakladatelství KEY Publishing

Odkaz: http://www.keypublishing.cz/
Anotace:Zaměřují se především na vydávání studijních materiálů (střední, vysoké školy) se zaměřením na publikace z právnického a ekonomického odvětví.

Bilance, spol. s r.o.

Odkaz: http://www.bilance.cz/
Anotace:Nakladatelství odborné literatury se zaměřením na problematiku účetnictví a daní. Mimo jiné sami vydávají měsíčník Účetnictví.

Nakladatelsví C.H. Beck

Odkaz: http://www.beck.cz/
Anotace:Nakladatelství se zaměřením na právnickou a ekonomickou literaturu.

Conviva

Odkaz: http://www.conviva.cz/
Anotace:Společnost, provozující nakladatelství a vydavatelství se zaměřením primárně na filozofickou, ekonomickou a právnickou literaturu.