Wikisofia:Co je Wikisofia?: Porovnání verzí

Řádek 1: Řádek 1:
WikiSofia je prostor, který je určen studentům humanitních oborů. Zájemci zde naleznou studijní materiály, které jsou do systému vkládány redaktory a následně  potvrzovány odborníky v daných tématech. Texty se rámcově drží studijních plánů jednotlivých oborů a obsahují potřebné informace. Po přihlášení do systému můžete CAS heslem můžete i vy přidávat a upravovat texty. Těšíme se na spolupráci!
+
WikiSofia je prostor, který je určen studentům humanitních oborů. Zájemci zde naleznou studijní materiály, které jsou do systému vkládány redaktory a následně  potvrzovány odborníky v daných tématech. Texty se rámcově drží studijních plánů jednotlivých oborů a obsahují potřebné informace. Po přihlášení do systému můžete i vy přidávat a upravovat texty. Těšíme se na spolupráci!

Verze z 4. 7. 2014, 12:34

WikiSofia je prostor, který je určen studentům humanitních oborů. Zájemci zde naleznou studijní materiály, které jsou do systému vkládány redaktory a následně potvrzovány odborníky v daných tématech. Texty se rámcově drží studijních plánů jednotlivých oborů a obsahují potřebné informace. Po přihlášení do systému můžete i vy přidávat a upravovat texty. Těšíme se na spolupráci!