Diskuse:Bisimulace: Porovnání verzí

 
(Nejsou zobrazeny 3 mezilehlé verze od stejného uživatele.)
Řádek 1: Řádek 1:
*Ahojky Verčo, to je úplně super!
+
* Ahojky Verčo, to je úplně super!
*Jen prosím zařaď do příslušné kategorie a pokus se ocitovat (návod nalezneš na google sites)
+
* Jen prosím zařaď do příslušné kategorie a pokus se ocitovat (návod nalezneš na google sites)
*Kategorie je vždy úplně na konci a dělá se příkazem, který mi sem nejde dát, ale rozklikneš-li třeba článek Kognitivní psychologie a dáš editovat, příkaz Kategorie tam dole uvidíš.
+
* Kategorie je vždy úplně na konci a dělá se příkazem, který mi sem nejde dát, ale rozklikneš-li třeba článek [[Kognitivní psychologie]] a dáš editovat, příkaz Kategorie tam dole uvidíš.
 
--[[Uživatel:Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)|Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)]] ([[Diskuse s uživatelem:Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)|diskuse]]) 12. 9. 2014, 09:14 (UTC)
 
--[[Uživatel:Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)|Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)]] ([[Diskuse s uživatelem:Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz)|diskuse]]) 12. 9. 2014, 09:14 (UTC)
 +
----
 +
== Zpětná vazba --[[Uživatel:Ondřej Novák (mellorian@inmail.cz)|Ondřej Novák]] ([[Diskuse s uživatelem:Ondřej Novák (mellorian@inmail.cz)|diskuse]]) 12. 9. 2014, 21:14 (UTC) ==
 +
* Kód pro přiřazení kategorie je <nowiki>[[Kategorie: Název_kategorie]]</nowiki>. Takže třeba <nowiki>[[Kategorie: Kognitivní psychologie]]</nowiki>.
 +
K samotnému článku:
 +
* Je super, že jsi konečně rozhýbala ten ''LaTeX''. Jana už mi říkala, že ti musela přiřadit vyšší práva. Výborné je to v tom, že jsme našli tuhle díru... možnost používat tag <nowiki><math></nowiki> by měl mít každý včetně nepřihlášených uživatelů. Už to řešíme :o)
 +
* Imho není potřeba použít podnadpis '''Definice'''. To vyplývá ze samotné podstaty článku, v úvodu obvykle definice bývá (pokud to není zvláštní článek).
 +
* První podnadpisy by měly být vždy druhé úrovně, tedy ''<nowiki>-- podnadpis --</nowiki>''. Teprve pod nimi by měly být podnadpisy třetí úrovně, pod nimi čtvrté, atd. Takže doporučuji '''Vlastnosti bisimulace''' změnit na podnadpis druhé úrovně :o)
 +
* Jak píše Nikola - ve chvíli, kdy máme více než jeden zdroj, je dobré přímo v textu označit (pomocí citací, zde díky tagu <nowiki><ref></nowiki>) odkud která informace pochází. Je to vhodné zvláště pro zpětnou kontrolu, čtenáři si mohou informace snadno ověřit a ke všemu získají tip, ve kterých publikacích se projednává téma, které je zajímá.
 +
Jinak článek je ve své jednoduchosti pěkný. Sice se nemohu moc vyjádřit k obsahové stránce (a jestli by s tím měla být spojena nějaká jména, data či události), ale po formální stránce není moc co vytknout! Zvláště se mi líbí prolinkování.
 +
--[[Uživatel:Ondřej Novák (mellorian@inmail.cz)|Ondřej Novák]] ([[Diskuse s uživatelem:Ondřej Novák (mellorian@inmail.cz)|diskuse]]) 12. 9. 2014, 21:14 (UTC)
 +
----

Aktuální verze z 13. 9. 2014, 03:32

  • Ahojky Verčo, to je úplně super!
  • Jen prosím zařaď do příslušné kategorie a pokus se ocitovat (návod nalezneš na google sites)
  • Kategorie je vždy úplně na konci a dělá se příkazem, který mi sem nejde dát, ale rozklikneš-li třeba článek Kognitivní psychologie a dáš editovat, příkaz Kategorie tam dole uvidíš.

--Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz) (diskuse) 12. 9. 2014, 09:14 (UTC)


Zpětná vazba --Ondřej Novák (diskuse) 12. 9. 2014, 21:14 (UTC)

  • Kód pro přiřazení kategorie je [[Kategorie: Název_kategorie]]. Takže třeba [[Kategorie: Kognitivní psychologie]].

K samotnému článku:

  • Je super, že jsi konečně rozhýbala ten LaTeX. Jana už mi říkala, že ti musela přiřadit vyšší práva. Výborné je to v tom, že jsme našli tuhle díru... možnost používat tag <math> by měl mít každý včetně nepřihlášených uživatelů. Už to řešíme :o)
  • Imho není potřeba použít podnadpis Definice. To vyplývá ze samotné podstaty článku, v úvodu obvykle definice bývá (pokud to není zvláštní článek).
  • První podnadpisy by měly být vždy druhé úrovně, tedy -- podnadpis --. Teprve pod nimi by měly být podnadpisy třetí úrovně, pod nimi čtvrté, atd. Takže doporučuji Vlastnosti bisimulace změnit na podnadpis druhé úrovně :o)
  • Jak píše Nikola - ve chvíli, kdy máme více než jeden zdroj, je dobré přímo v textu označit (pomocí citací, zde díky tagu <ref>) odkud která informace pochází. Je to vhodné zvláště pro zpětnou kontrolu, čtenáři si mohou informace snadno ověřit a ke všemu získají tip, ve kterých publikacích se projednává téma, které je zajímá.

Jinak článek je ve své jednoduchosti pěkný. Sice se nemohu moc vyjádřit k obsahové stránce (a jestli by s tím měla být spojena nějaká jména, data či události), ale po formální stránce není moc co vytknout! Zvláště se mi líbí prolinkování. --Ondřej Novák (diskuse) 12. 9. 2014, 21:14 (UTC)