Portál:Andragogika a personální řízení: Porovnání verzí

Řádek 5: Řádek 5:
  
 
{{CloseAllPortals}}
 
{{CloseAllPortals}}
 
+
Na této stránce můžete najít odborné informace týkající se andragogiky a personálního řízení, které vycházejí ze struktury studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Kromě jednotlivých hesel tu můžete nalézt i uceleně zpracované okruhy ke státním závěrečným zkouškám.
{{Portál}}
+
Prosím, neváhejte s přispíváním do tohoto portálu. Pokud se ve struktuře nevyznáte a máte chuť s ním pracovat, obraťte se na jakéhokoliv člena redakce nebo na studentský spolek [[KAPR|KAPR]]. Budeme Vám vděční za jakoukoliv pozitivní úpravu.
* [[Andragogika]]
 
  
 
{{Položka portálu
 
{{Položka portálu

Verze z 22. 4. 2016, 11:25


Otevřít všechny portály Na této stránce můžete najít odborné informace týkající se andragogiky a personálního řízení, které vycházejí ze struktury studia na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Kromě jednotlivých hesel tu můžete nalézt i uceleně zpracované okruhy ke státním závěrečným zkouškám. Prosím, neváhejte s přispíváním do tohoto portálu. Pokud se ve struktuře nevyznáte a máte chuť s ním pracovat, obraťte se na jakéhokoliv člena redakce nebo na studentský spolek KAPR. Budeme Vám vděční za jakoukoliv pozitivní úpravu.


otevřít editovat

Státnicové otázky
Hesla pojící se k jednotlivým disciplínám

otevřít editovat

Gerontagogika