Diskuse:Garífuna

Zpětná vazba --Ondřej Novák (diskuse) 30. 9. 2014, 16:03 (UTC)

Článek je vynikající! Vážně, jeden z nejlepších, co tady máme. Pěkný, přehledný, stručný, jde k věci a zbytečně neokecává.
Tajže už jen pár drobností k formální stránce.

  • Citace a zdroje - Nahoře v editačním panelu je tlačítko Reference (malá kniha se záložkou). Mrkni na to, prosím, a s pomocí tagu <ref></ref> a <references /> ocituj zdroje (pokud si nevíš rady s postupem, jak přesně to funguje, najdeš ho na domovské stránce na Google Sites). Snažíme se, aby co nejvíce informací bylo vystopovatelných až ke zdroji, proto upřednostňujeme citace v textu pomocí tohoto tagu. Navíc ti to na konci vyplivne hezký seznam :o)
  • Odkazy - Chtělo by to ještě trochu víc prolinkovat, aby případný zájemce nemusel hledat některé termíny nebo společnosti zvlášť. Co se vnitřních odkazů týče, určitě by šlo odkázat věci, jako jsou aravacská jazyková rodina, etnikum nebo indiáni. Mezi externí odkazy zase lze uvést National Garifuna Council. Čím více to bude prolinkované, tím lépe (pro WikiSofii i pro studenty).
  • Kategorie - Tohle není nejnutnější, ale pomáhá to. Užití kategorií jednak funguje jako dobrý prolink, jednak pomáhá v orientaci na webu. Kód pro přiřazení kategorie je [[Kategorie: Název_kategorie]]. Takže třeba [[Kategorie: Etnologie]].

+ Návrhy na vylepšení článku:

  • U lokality by bylo skvělé mít mapku, přehledně označující místa, o kterých se píše v textu (u Lokalit) :o)

Vážně se mi to moc líbí. Jen tak dál!
--Ondřej Novák (diskuse) 30. 9. 2014, 16:03 (UTC)