Diskuse s uživatelem:Tereza.Hrychová

Zdravím, koukala jsem, že mi tu loupete perníček :) Ta stránka není hotová a vzhledem k tomu, že to mám odevzdat do středy, tak na tom potřebuju pracovat. Jestli tam někde jste, tak mi dejte vědět, jinak klidně risktnu ten konflikt :) P.


Také zdravím :) V pořádku, klidně dál pracujte. Jen jsem přidala kategorii článku, aby bylo jasné, kam spadá. Žádné další úpravy dělat nebudu. Zpětnou vazbu vám ke článku do diskuse přidáme, až bude hotový. Hodně trpělivosti při práci! --Tereza.Hrychová (diskuse) 25. 1. 2015, 09:22 (UTC)

Děkuji, tu trpělivost potřebuju :)

Potřebovala bych pomoct se změnou názvu hesla. Jak na to? P.

Myslím, že název jen tak změnit nejde. Funguje to tak, že se článek správcem přesune na novou stránku. Takže navrhuji, aby ses ozvala, až budeš mít článek hotový a připsala i nový název hesla. My zajistíme přesun. Díky za aktivní přístup k práci :) T.

Mohla bych tedy poprosit o přejmenování hesla Sociální sítě na Online sociální sítě? Taky by mě zajímalo, jak lze vytvořit odkaz na Kategorii. Hned v prvním odstavci mám neaktivní ozkaz na heslo statistika. Statiska je však kategorie, a když to propojím, slovo v textu úplně zmizí. Děkuji, hezký den. P.

Přejmenování úspěšně proběhlo. Ohledně statistiky, je správně, že máš odkaz na článek (zatím neexistující), na kategorii neodkazujeme. T.

Děkuji moc. Teď mám ještě jeden problém. V odkazech na související hesla mám odkaz i na Sociální sítě a odkazuju tam teď na sama sebe na Online sociální sítě. Bojím se obsah vymazat, abych tím nevymazala obsah obou hesel. P.

Odkaz jsem ti smazala. Je hloupost, abys odkazovala sama na sebe :) V dalších článcích jsem to změnila, abys odkazovala na Online sociální sítě namísto Sociálních sítí. Snad je teď už vše v pořádku. Kdyby něco, klidně zase napiš :) T.

Rozcestníky

Ahoj, doktor Souček mě poprosil, abych autorům článku Sociální sítě pomohl převést článek na rozcestník. Říkal jsem si, že napíšu nejdřív tobě, protože by to měli dělat hlavně správci.

Už jste převedli stránku na jiný název, co jsem koukal. Teď to chce skočit zpátky na stránku Sociální sítě a změnit jí, aby obsahovala seznam možných synonym (resp. článků s podobným zněním) pro daný termín, např. Sociální sítě (sociologie), Sociální sítě (informatika) apod. Vymyšlení názvů nechám na tobě. Na ten původní název se dostaneš tak, že když u stránky Online sociální sítě najedeš na Nástroje a vybereš funkci Odkazuje sem. Tam se ti ukáže seznam článků, které na tento článek odkazují. Je tam napsaný i článek Sociální vědy a pod ním seznam článků, které odkazují na toto přesměrování. Když na něj klikneš, dostaneš se na původní článek Sociální sítě a můžeš ho editovat. Smaž jeho obsah a vepiš seznam článků s podobným názvem (tzn. měl by obsahovat spojení Sociální sítě) a edituj ho jak uznáš za vhodné. Ideálně bych být tebou ještě v ostatních článcích, které odkazují na tenhle, opravil odkazy na Sociální sítě a místo toho tam zadal nový název článku. Když by byl problém, neváhej napsat. --Jan.Brandejs (diskuse) 3. 2. 2015, 16:52 (UTC)

Ahoj, chtěla jsem se na to vrhnout a jak se zdá, už není na co. Takže děkuju :) Podívám se, s tím to ještě propojit a poslu doktoru Součkovi na schválení. Teď když se na to koukám přes ty nástroje, zobrazují se mi tam odkazy na hesla: https://wikisofia.cz/index.php/Speci%C3%A1ln%C3%AD:Co_odkazuje_na/Online_soci%C3%A1ln%C3%AD_s%C3%ADt%C4%9B

Ale přes rozcestník se mi ukazují jen ty dvě: https://wikisofia.cz/index.php/Soci%C3%A1ln%C3%AD_s%C3%ADt%C4%9B

Předpokládám, že editovat, přes rozcestník. Rozcestník je přeci něco jiného než související hesla. Je to tak? P.

Ahoj, takhle to je v pořádku. Ty rozcestník vůbec neřeš:) Máš pravdu, že rozcestník a související hesla jsou dvě odlišné věci. Klidně svá hesla pošli na schválení p. Součkovi. --Tereza.Hrychová (diskuse) 12. 2. 2015, 11:15 (UTC)