Portály antikvární literaturyAntikvariát Alter

Odkaz: http://www.alte-antikvariat.cz
Anotace: Portál se zaměřuje na - staré tisky, rukopisy, bibliofilie, beletrii 19. a 20. století, odbornou literaturu, knihy pro děti a mládež, grafiku, obrazy, fotografie, mapy, svaté obrázky. Zde nabízené knihy si čtenáři můžou zakoupit online a to buď na dobírku nebo si je osobně vyzvednut v kamenném obchodě.

Antikvariát Kant

Odkaz: http://www.antik-kant.cz
Anotace: Na tomto portálu lze najít knihy převážně humanitního zaměření a odborné publikace z těchto oblastí: pedagogiky, jazykovědy, filozofie, teologie, historie, sociologie, politika, práva, teatrologie, muzikologie, literární vědy, místopisu, umění, fotografie filmu, poezie, literatury pro děti a mládež, cizojazyčné literatury zejména anglické, francouzské, ruské aj.

Antikvariát Antiknet

Odkaz: http://www.antiknet.cz
Anotace: Informuje o antikvariátních knihách napříč žánry. Jsou zde staré knihy i knihy nedávno vydané knihy pro poučení i zábavu, dětské knížky, knihy pro sběratele a mnoho dalších.Tento internetový antikvariát nabízí i staré pohlednice. Vše toto čtenář najde v jejich přehledně uspořádaném katalogu.

Antikvariát Kačur

Odkaz: http://kacur.cz/index.asp?menu=675
Anotace: Hned na úvodní straně se dozvídáme, že se antikvariát snaží o výkup celých knihoven všech žánrů a oborů. Jezdí pro knihy, odvoz knih je zajištěn a je zdarma. Můžou vám zajistit i vystěhování a odvoz vašich nepotřebných věcí za příznivé ceny od jejich dopravců.

Antikvariát Judaica

Odkaz: http://antikvariat-judaica.cz
Anotace: Antikvariát Judaica je specializovaný obchod, který se cíleně zaměřil na všechno, co nějak souvisí s židovskou tematikou. Na tomto webu můžeme vyhledát např. Staré hebrejské tisky, grafiky atd. Samozřejmě nabízejí i běžný antikvariátní sortiment.

Antikvariát Čejka

Odkaz: http://antikvariat-cejka.com
Anotace: Antikvariát Čejka nabízí široký sortiment knih, jejichž množství přesahuje 50 tisíc titulů a přes 10 tisíc starých pohledů. Jedná se o beletristická díla, odborné knihy, knihy pro děti a řadu cizojazyčných knih. Dále nabízí staré fotografie, svázané i volné časopisy, omezeně i obrazy a grafiku.

Antikvariát Melcer

Odkaz: http://melcer.cz/
Anotace: Vykupují a prodávají, jak knihy tak i knižní zarážky, pohlednice a plakáty. Antikvariát pochopitelně nabízí knihy psané v českém jazyce, ale také tisky v angličtině, francouzštině, němčině a jiných jazycích. Z široké nabídky je to např. česká a světová beletrie, časopisy, detektivní romány a povídky, naučná a dobrodružná literatura, poezie, pohádky, životopisy, sci-fi,rodokapsy, divadelní hry, válečnou literaturu, knihy pro sběratele, první tisky, knihy pro "fandy " motorismu, letectví,lodí. Nabízejí také levné knihy.

Antikvariát Počta

Odkaz: http://www.antikvariatpocta.cz
Anotace: Zabývájí se prodejem a výkupem knih, pohledů, bankovek a ostatního antikvárního materiálu. V internetové databázi můžete aktuálně vybírat z celkového počtu 22265 knih.

Antikvariát Anděl

Odkaz: http://antikvariat-andel.cz
Anotace: Specializují se na českou předválečnou dětskou literaturu, současně právnickou literaturu evropského kontinentálního prostoru. Věnuje zvláštní pozornost spolupráci s knihovnami, galeriemi, muzei nejen na území ČR.

Antikvariát Ptolomaeus

Odkaz: http://www.ptolomaeus.com
Anotace: Zaměřují se na velmi staré mapy od roku 1475 až do konce 18.století. Mají také široký sortiment dekorativních tisků-akvarelů a olejomaleb.