Diskuse:Sexting

Děkujeme za pěkný článek. Obsahově je výstižný, vnitřní členění je také povedené. Nicméně bych tě poprosila o vylepšení několika bodů:

  1. Zkus doplnit klíčová slova a pokud se ti to povede, tak i související články.
  2. Celý text je nutné doplnit o citace - přímo v textu musí být uvedeno, odkud čerpáš...víceméně každý odstavec na něco odkazuje, nejsou to tvé vlastní myšlenky!
  3. Pokus se vytvořit odkazy na další hesla na wikisofii - např. "kybergrooming" by se mohl podtrhnout a být prolinkován na nové budoucí heslo, "sociální vztahy" by měly odkazovat na již existující článek Interpersonální vztahy atd.
  4. Je potřeba správně citovat použité zdroje pomocí tagu <ref>citovaný zdroj</ref>. Bude to vypadat tedy takto [1]. Společně s tagem <references /> pak vytvoří krásné a přehledé citace :o) (viz níže). Pro inspiraci je možné se podívat na stránky, kde jsou citace umístěny správně (např. Přehled kognitivních zkreslení).

Pokud si s něčím nevíš rady, podívej se např. na heslo Lateralita, kde je citací a odkazů plno :) Nebo mě neváhej kontaktovat na redakce.wikisofia@gmail.com (do předmětu uveď Sexting).

Reference

  1. Autor, citovaný zdroj, rok

--Tereza.Hrychová (diskuse) 10. 1. 2015, 15:19 (UTC)