Diskuse:Facebook

Výsledek je velmi dobrý. Jen cena 50 usd je nízká. A je třeba doplnit kategorie.

= Martin.Soucek, 24. 1. 2019


Děkujeme za opravu článku, především za pěknou úpravu zdrojů, poprosíme jen o ještě další úpravy:

  • Část popis systému je hodně podobná obsahu stejného hesla na Wikipedii, prosím pokusit se najít i jiné zdroje nebo alespoň popsat svými slovy.
  • Prosím doplnit také další informace především v souvislosti s naším oborem, rozvést informace o aplikacích třetích stran, informační stránku věci, zneužívání informací atd.
  • Odstavec historie Facebooku by byla lepší v souvislém textu místo v odrážkách.

Moc děkujeme a v případě nejasností se obrať na redakce.wikisofia@gmail.com. --Barbora.Obstova (diskuse) 20. 1. 2016, 22:53 (CET)

Děkujeme za pěkný článek, stačí už jen zapracovat na těchto věcech, aby byl článek hotový:

  • V popisu systému vymaž nadpisy a napiš to několika větami (např. Facebook je založen na systému přátel, se kterými můžete na své zdi, prostoru kde se zobrazuje veškerá vaše aktivita, sdílet fotky, videa a další...)
  • Místo velkého nadpisu zdroje použij odkazy a citace dej do podnadpisu reference. V referencích pak použij konkrétní články wikipedie a nikoliv odkazy na wikipedii jako takovou.
  • Použitou literaturu změň na podnadpis a k obsahu přidej odrážky.
  • Doplň 3-4 klíčová slova na úplný konec článku.

V případě nejasností se ozvi na

--Michal.Bily (diskuse) 23. 1. 2015, 08:47 (UTC)


Ještě bych poprosila o doplnění a zapracování relevantních, nejlépe odborných zdrojů, "Fakta o Facebooku, která vás možná překvapí" jsou sice zajímavá, ale bylo by vhodné používat aktuální a důvěryhodnější zdroje :-) Dále je nutné doplnit do textu reference.

Jaroslava.Pachlova (diskuse) 25. 1. 2015, 22:25 (UTC)

Některé části (např. Technické detaily) jsou doslova opsané z wikipedie, to není přijatelné. Toto je třeba bezpodmínečně opravit a rozvést informaci o aplikacích třetích stran... --Martin.Soucek (diskuse) 17. 12. 2015, 16:18 (CET)