Portál diskuse:Egyptologie

Nový design

Zdravím, máme s Ondrou na starosti nový design portálů. Zatím do toho vašeho hrabat nebudu; raději bych se s vámi chtěl dohodnout na dorbných úpravách. Především mi přijde trošku nepřhledné, jak člověk musí pořád rozklikávat další a další články, aby se dostal k nějaké informaci. Chtělo by to to mít přehledně udělané. Zde na ukázku prvních pár úvodních období a jejich části a aspekty:

atd. atd.

U lokalit a osobností bych možná souběžně dával odkazy také na kategorie. Těším se na vaše názory. --Jan.Brandejs (diskuse) 21. 11. 2014, 21:10 (UTC)

P.s. Až se dohodneme na systematizaci, tak pak obratem rovnou udělám i nový design. --Jan.Brandejs (diskuse) 21. 11. 2014, 21:12 (UTC)

Pár drobností k psaní článků

Ahoj, koukal jsem zběžně na články psané v rámci Egyptologie a musím říct, že se mi moc líbí a v rámci wikisofie patří k nadpůrměrným. Odvádíte suprovou práci! :-) Napadá mě pár věcí, co by šlo opravit/vylepšit:

  • nedaly by se sehnat externí zdroje nebo víc literatury? třeba odborné články vyloženě k tématu?
  • u kategorií bych nedával tu svislou čáru s hvězdičkou a jen zapsal Kategorie:Egyptologie v odkazu, bude se to pak řadit podle abecedy
  • u kategorií bych si možná být vámi rozmyslel nějaký systém podkategorií, jak vám ty články budou přibývat, začne v tom být zmatek (třeba udělat pro jednotlivé dynastie vlastní kategorie a ty pak dát do kategorie egyptologie, nebo je vsadit všechny do kategorie Dynastie starověkého Egypta a tu dát do kategorie Egyptologie)
  • sem tam bych se zkusil kouknout na wikimedia commons a přidal i nějaký ten obrázek, ať mají články nějakou vizáž

Rád s čímkoliv pomůžu/ukážu jak se co kde přidává. Zdraví --Jan.Brandejs (diskuse) 26. 12. 2014, 22:37 (UTC)