Portál diskuse:Logika

Melo by to vse byt v jednotném čísle jako Potál: Logika nebo Portál: Modální Logika --Nikola Frollová (nichollee@seznam.cz) (diskuse) 5. 9. 2014, 16:08 (UTC)

Modální bych nechala raději logiky v množném, zabýváme se zde různými logikami a jmenuje se tak i zkouškový předmět. O portál Logika jsem se snažila, ale asi byl problém v tom, že se dva portály jmenovaly stejně - hlavní portál oboru Logika a ten "pod ním". Nezjistila jsem, jak tohle obejít. Tady by to jednotné číslo asi bylo lepší, na druhou stranu taky tam bude více logik. Veronika Kovrzková (ver.kovrzkova@centrum.cz) (diskuse) 5. 9. 2014, 16:46 (UTC)

Já bych byl ještě pro zapracování jednotlivých podstránek do samotného portálu. Takhle musí člověk několikrát klikat, než se dostane k potřebnému článku. Namísto toho by to chtělo napsat shrnující odstaveček k jednotlivým tématům a přidat seznam literatury, aby z toho byl plnohodnotný článek, ať to lidi nemate. Viz Portál:Psychologie. --Jan.Brandejs (diskuse) 6. 12. 2014, 11:04 (UTC)