Diskuse:Mundaneum

Ahoj,

děkujeme ti za opravu hesla, máme k tobě jen pár připomínek.

  • Prosím oprav ještě strukturu, první slovo Mundaneum by mělo být vždy tučně, dále název Historie by měl být na stejné úrovni jako nadpis Dnes a měla by mu předcházet mezera, aby byl odlišen od předcházejícího úvodního odstavce.
  • Pozorně si prostuduj následující nápovědy Nápověda:Struktura článku a Nápověda:Citace a práce se zdroji. Reference jsi použila správně. Použitá literatura by pak měla být veškerá literatura, ze které jsi čerpala inspiraci. Proč však ještě uvádíš kategorii Zdroje? Ta se používá pouze při převzetí celého hesla např. z Wikipedie, jestli jsi z Wikipedie čerpala, dej jí do Použité literatury, pokud z ní bylo citováno, dej jí prosím do Referencí. Jsou-li to pouze odkazy na další informace, dej je prosím do sekce Externí odkazy.
  • Chválím doplnění souvisejících článků.
  • Doplň prosím pár klíčových slov na konec.

Moc děkuji za zpracování, v případě nejasností se obrať na náš redakční mail redakce.wikisofia@gmail.com --Barbora.Obstova (diskuse) 18. 1. 2016, 12:44 (CET)

V kapitole Historie je poněkud zmatek - možná stylistická úprava textu; Prolinkování: zatímco Paul Otlet je prolinkován, tak Henri La Fontaine nikoli - doplnit prolinky

= Vit.Benes, 14. 11. 2016

Ahoj, na opravě tohoto hesla jsem ještě nezačala pracovat (viz historie editací), pouze jsem si ho zapsala do přehledové tabulky. Teď jsem přidala šablonu "Pracuje se", aby to bylo jasnější. Prosím o strpení a kontrolu, až s opravou hesla skončím :-)
Děkuju pěkně! --Markéta Forstová (diskuse) 14. 11. 2016, 10:29 (CET)